new-vistaparsasia-1

معرفی شرکت بازرگانی ویستا پارس آسیا

گروه ویستا پارس آسیا، فعالیت خود را در دوم آذر سال ۱۳۸۴ در حوزههای متعدد از قبیل کشاورزی، صنعت تولید و تصفیه آب، صنعت لوازم خانگی و مهمتر از آن تولید و تامین قطعات خودرو برای خودرو سازان و خدمات پس از فروش با نام گروه نیکان سپهر صنعت در سطح بین الملل آغاز نمود. با گسترش فعالیتهای شرکت در حوزههای داخلی و خارجی در سال ۹۲ نام شرکت به ویستا پارس آسیا تغییر نمود. سازه ها و حوزه های مختلف در غالب گروه ویستا به ادامه فعالیت بصورت تخصصی ادامه دارد که درنهایت مهمترین و موفقترین حوزه فعالیت گروه در قالب صنعت خودروسازی متبلور گشت و در نهایت، شرکتی تحت عنوان ویستا پارس آسیا پدیدار گشت. همچنین واحد کشاورزی گروه تحت عنوان ویستا گستران صنعت و واحد بازرگانی آن تحت عنوان ویستا تجارت قرن بصورت متمرکز و تخصصی ادامه فعالیت داده است.
چشم انداز و هدف غایی شرکت ویستا پارس آسیا شناسایی و قطعات خودرویی است که بومی سازی و خودکفایی آن کمک شایانی به صنعت خودروسازی می نماییم. در این راستا پس از شناسایی قطعات مورد نظر، شرکت ویستا با در اختیار داشتن متخصصان مجرب ایرانی و فرانسوی خود به شناسایی تولیدکنندگان برتر قطعه مورد نظر در سراسر دنیا بلاخص کشورهای شرق اروپا، هندوستان، چین، فرانسه و تایوان پرداخته و نظر تولیدکنندگان را جهت تولید شرکت Joint Venture وسرمایه گذاری و کمک به تولید داخلی جلب می نماید.
فعالیت عمده
در حوزه برون مرزی شرکت ویستا همگام با خودروسازان داخلی نسبت به معرفی محصولات سایپا و پارس خودرو به کشورهای آفریقایی یافتن شرکای تجاری مناسب اقدام نموده و در حال حاضر در کشور نیجریه در حال راه اندازی سازمان فروش محصولات خودرو می باشند. در حوزه تولید با داشتن grade B نسبت به تولید قطعات بوق/ رله و لامپ و همچنین تولید کلیه محصولات پرسکاری و تزریق پلاستیک احتمام دارند.